Pro Puruvesi ry

Olet sivulla:   Etusivu Yhdistys Hallinto ja talous

Hallinto ja talous

Yhdistyksen sääntömääräiset kokoukset ovat kevät- ja syyskokous.

 

Yhdistyksen hallituksessa on puheenjohtaja ja vähintään neljä ja enintään kymmenen jäsentä.

 

Hallituksen kokoonpano 2017: Reijo Jantunen (phj.), Kari Lindström (varaphj.), Anna-Maija Asikainen (sihteeri), Hannu Kutvonen (rahastonhoitaja), Jaakko Eerikäinen, Paavo Jantunen, Anneli Makkonen, Lasse Musakka, Raimo Oksman, Mikko Suonio ja Heikki Tynkkynen.

 

Pro Puruvesi ry:n tili FI38 5133 0020 0378 82 (BIC OKOYFIHH)

Yhteystiedot

Reijo Jantunen
Puheenjohtaja

Laulajanraitti 74,
58200 Kerimäki

 

p. 0505937787
reijo.jantunen@gmail.com

           

Anna-Maija Asikainen 
Sihteeri


 

 

p. 0407063120 
annukkamaija.asikainen@gmail.com 

 

 

 

   

Kari Lindström

Varapuheenjohtaja

p. 0405880903

kari.v.lindstrom@gmail.com

 

Hannu Kutvonen

Rahastonhoitaja

p. 0440541735

hannu.kutvonen@kyyhkynetti.fi

 

 

   

Jaakko Eerikäinen

p. 0453175646

jaakko.eerikainen@hotmail.com

 

Anneli Makkonen

p. 0505313659

anneli.makkonen@villala.net 

 

 

   

Paavo Jantunen

p. 0503629444

paavo.j.jantunen@gmail.com

 

Lasse Musakka

p. 0505871640

lasse.musakka@epse.fi

 

 

   

Raimo Oksman

p. 0500258943

raimo.oksman@gmail.com

 

Mikko Suonio

p. 0405513728

mpsuonio@gmail.com

 

 

   

Heikki Tynkkynen

p. 0500151164

heikki.tynkkynen@pvloy.fi

   

 

 

Sivua muokattu 06.01.2017    |    Takaisin ylös

© Pro Puruvesi ry     | Yhteystiedot | Sivukartta | Palaute | Tietoa sivustosta

Marikoo Kotisivuratkaisut